ePorada czyli Porada Prawna Online

Aby skorzystać z usługi ePorady wystarczy tylko wypełnić poniższy formularz. W ciągu maksymalnie 24h jeden z naszych ekspertów wyśle Ci wstępną analizę oraz wycenę. Po opłaceniu ePorady w ciągu 48h wyślemy ją na Twojego maila. Możesz zalogować się poprzez Facebooka lub Google+ i zarządzać swoją ePoradą za pośrednictwem konta lub wysłać ją anonimowo i robić to za pomocą specjalnego kodu. ePorade można wygodnie opłacić za pośrednictwem usługi Przelewy24. W celu uzyskania rachunku lub faktury za ePorade, prosimy o wysłanie nam maila ze swoimi danymi osobowymi i tytułem ePorady.

Możemy reprezentować Cię przed Sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz organami administracji publicznej w sprawach karnych i cywilnych. Koniec ze stresem i nerwami, my zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Od teraz Twój dłużnik to nasz dłużnik. Oferujemy windykację prewencyjną, przed sądową, sądową i egzekucyjną.

Musisz walczyć o swoje i my Ci w tym pomożemy! Pomagamy w uzyskaniu odszkodowań z tytułu wyrządzonej szkody lub uszczerbku na zdrowiu.
Zarabiaj z nami!

Każdy może nawiązać z nami współpracę, przyprowadź do nas klienta a otrzymasz 10% kwoty, którą zapłaciDowiedz się więcejObsługa prawna związana z obrotami nieruchomościami

Sprawdzimy czy nieruchomość którą chcesz kupić ma jasny i klarowny stan prawny, pomożemy Ci w jej sprzedaży oraz sporządzimy wszelkie umowy wynajmu, najmu, a nawet zamiany.

Sprawdzanie historii pojazdów i maszyn

Fantazja ludzka nie zna granic, warto więc sprawdzić, czy pojazd, którym jesteś zainteresowany, rzeczywiście jest zgodny z danymi umieszczonymi w ogłoszeniu. Sprawdzimy, czy nie pochodzi z kradzieży, z Anglii, USA, Kanady oraz czy jakiś artysta nie złożył go z 4 różnych aut.

Reprezentacja Obcokrajowców

Przyjechałeś do Polski i chcesz zacząć życie, ale przytłacza Cię ilość formalności związanych z wydaniem zezwolenia na pobyt, uzyskaniem statusu uchodźcy czy zezwolenia na pracę? Zostaw to nam!
You came to Poland and want to start a new life? But the amount of paperwork associated with the issuance of residence card, refugee status or a work permit overwhelms you? Leave it to us!

E-Commerce

Jeśli chcesz odnosić sukcesy w biznesie, musisz być w sieci. Rynek E-Commerce jest tak ogromny, że każdy znajdzie tam swoją niszę, wykorzystaj swoją szansę. Zajmij się biznesem, my za to wykonamy za Ciebie wszelkie regulaminy, umowy oraz będziemy sprawować piecze nad Twoją własnością intelektualną.
Biuro

Zapraszamy na spotkanie!

579 540 010
Zadzwoń już teraz

Skorzystaj z najlepszej Pomocy Prawnej w Poznaniu! Nasze biuro mieści się w nowoczesnym budynku na ulicy Towarowej 41/4 w Poznaniu, jest on w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych.
Więcej szczegółów tutaj